Sponzorované odkazy:

Cestovní pojištění krátkodobé

Většina pojišťoven v naší zemi nabízí mimo jiné druhy pojištění klientům pojištění cestovní. Jedná se o většinou krátkodobé připojištění nejčastěji na dovolenou. Pokud má klient svojí dovolenou organizovanou cestovní kanceláří, nemusí již pojištění uzavírat odděleně, protože většina cestovních kanceláří nabízí cestovní připojištění společně s každým zájezdem. Jedná se především o cesty mimo naší republiku, pro případ lékařských výloh.

Možnost připojištění

Hodně pojišťoven již nabízí odstupňované úrazové pojištění především pro mladé lidi, kteří se věnují adrenalinovým sportům. Lze již připojistit veškeré léčebné výlohy spojené s úrazem při lyžování, snowboardingu, potápění, jachtění, windsurfingu, cyklistice a jiné. Společně s úrazovým pojištěním se lze připojistit na škodu spojenou se ztrátou zavazadel, nehodě při cestě do zahraničí a zpět, a současně při pojištění hmotně zodpovědnosti při úrazu způsobené druhé osobě. To vše je dnes samozřejmostí.

Pojišťovací instituce

Pojišťovací instituce se předhánějí v nabídkách cestovního pojištění pro klienty, při podrobném studiu všech nabídek pojištění lze zjistit velké cenové rozdíly a nabídku slev pro různé kategorie klientů, každý si přijde na své. Slevy mohou uplatňovat děti, studenti, skupiny škol, sportovní oddíly, postižení lidé, senioři. Při pojištění dlouhodobého pobytu v zahraničí se nám sníží cena za jeden den oproti pobytu krátkodobému, proto je třeba dobře se věnovat nabídce pojištění, abychom si zvolili přesně pojištění na míru.

Dopořučení připojištění

I přes to jsou známy případy, kdy lidé chtějí ušetřit a žádné pojištění si u krátkodobých sportovních aktivit v zahraničí nesjednají. Pokud se zraní a potřebují záchranáře, horskou službu, či pomoc vrtulníku, dostanou se po příjezdu domů do těžké finanční situace, protože částky za tyto úkony záchranářů jsou na naše poměry velmi drahé, často vyšplhají až ke statisícovým položkám, proto by mělo být samozřejmostí při každé cestě do zahraničí se připojistit.

Zkopírujte a vložte kód níže..
Email a IM
WWW kód
Fóra
Dobré pojištění

Přidejte komentář

 

Porovnání nabídek cestovního pojištění


Sponzorované odkazy:
Články na téma Cestovní pojištění
Blog o Cestovním Pojištění

Popis: Průvodce výběrem cestovního pojištění. Uvádí základní informace pro zájemce o pojištění a umožňujeme jim zorientovat se ve zdánlivě komplikované nabídce pojišťoven.

Další odkazy