Sponzorované odkazy:

Co je CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ?

Zjednodušeně řečeno, cestovní pojištění je zabezpečení na cestu mimo Českou republiku. Cestovní pojištění uzavíráte s pojišťovnou v české republice a složíte váš poplatek. Pokud se Vám na dovolené a nebo pracovní cestě něco stane, můžete požadovat po pojišťovně kompenzaci. Zda vás pojišťovna vyplatí už záleží na podmínkách, které jste podepsali při sjednání cestovního pojištění.

Pojištění u obvyklé české pojišťovny zahrnuje například pojištění v případě úrazu, onemocnění při pobytu v cizině, ztrátu a nebo odcizení zavazadel. Pojištění proti odcizení zavazadel a nebo pojištění škod způsobených vámi třetím osobám se také říká cestovní připojištění.

Co například CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ nezahrnuje?

Pojišťovny většinou nehradí náklady na léčbu v případě že došlo k pokusu o sebevraždu, nebo záměrné poškození zdraví. Pojištění se také nevztahuje na případy kdy byl požit alkohol, nebo drogy či nesprávně použity léky. Podrobný a přesný seznam těchto výjimek se můžete dočíst u pojišťovny, u které jste si cestovní pojištění uzavřeli.

Zajímáte-li se kde si můžete cestovní pojištění sjednat, mohu doporučit porovnání pojišťoven online. Navštivte například Honzovu Pojistku. Je to stránka která je celkem praktická pro srovnání nebídek pojišťoven.

Zkopírujte a vložte kód níže..
Email a IM
WWW kód
Fóra
Dobré pojištění

Přidejte komentář

 

Porovnání nabídek cestovního pojištění


Sponzorované odkazy:
Články na téma Cestovní pojištění
Blog o Cestovním Pojištění

Popis: Průvodce výběrem cestovního pojištění. Uvádí základní informace pro zájemce o pojištění a umožňujeme jim zorientovat se ve zdánlivě komplikované nabídce pojišťoven.

Další odkazy